YoungBrains s.r.o.

Youngbrains s.r.o

Kariéra v YoungBrains

Vážení kolegové,
na této stránce budou vypisovány volné pozice pro stálé a externí pracovníky.

Stejně tak zde budou mít možnost vypisovat tyto údaje naši klienti a partneři.

Stránky budou pravidelně aktualizovány a také budete mít možnost se zaregistrovat do firemní databáze, což Vám umožní pružnější a snazší přístup k informacím.

  • Pro absolventy
  • Volné pracovní pozice

Nabídka

Programátor php,webdesign
Více...

Společnost YoungBrains s. r. o. hledá do svého týmu studenta/ku na pozici:

Náplň práce :
  • Tvorba webových aplikací
  • Kódování XHTML+CSS šablon
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
Nabízíme :
  • Podporu profesního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavou práci v týmu mladých lidí
  • Firemní benefity
  • Příležitost podílet se na rozvíjení společnosti
Požadujeme :
  • Znalost PHP, SQL(MySQL/PostgreSQL)
  • Základní znalosti XHTML+CSS
  • Znalost Javascriptu, Flashe, SEO výhodou
  • Spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu

V případě zájmu nás prosím kontaktuje na e-mail jg@youngbrains.cz.

8.11.2007

Vložena nová pracovní nabídka do sekce kariéra

1.11.2007

Spuštění testovacího provozu chytrého webhostingu YBhosting.cz pro naše klienty.

15.10.2007

Vylepšení našeho on-line obchodu s výpočetní technikou ProdejIT.cz